
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolÚgy tűnik, szintet lépett Molnár Andi és Szente Vajk kapcsolata. Legalábbis ezt állítja egy közeli barát…
Bár Szente Vajk és Molnár Andi gondosan ügyel arra, hogy a magánéletükből a lehető legkevesebbet osszák meg a nagyvilággal, azt mégsem sikerült titokban tartaniuk, hogy tavaly április óta egy párt alkotnak. Akkor Kecskeméten kapták lencsevégre őket, s egyértelműen látszott, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak egymás iránt. Most pedig újabb részletek láttak napvilágot a szerelmesekről… Azt beszélik, szintet lépett a kapcsolatuk!

Egy bennfentes árulta el Hot! magazinnak, hogy Andiék románca olyannyira komoly, hogy már a közös jövőt tervezik. A környezetükben élőknek is feltűnt, mennyire kiegyensúlyozott a kapcsolatuk, éppen ezért nem lepődtek meg, mikor fény derült a nagy hírre!
Lerí róluk a boldogságuk, és azt kell mondanom, hogy minden körülöttük lévő ember örül ennek, hiszen jó a környezetükben lenni ebben az időszakban
– mondta az ismerős.
Ha kíváncsi vagy, milyen változás történt Szente Vajk és Molnár Andi kapcsolatában, akkor keresd szerdán a Hot! magazint az újságárusoknál, vagy látogass a borsonline.hu-ra!

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.