
Gólyahír! Babát vár sokak kedvenc tinisztárja: „Idén emeljük a tétet!”
Bővül a család: várandósságáról posztolt az egykori tinisztár.
Pár napja beharangozták, pénteken délután pedig megjelent Kis Grófo és Nótár Mary új dala.
Kis Grófo egy hete az Instagram oldalán jelentette be, hogy hamarosan megjelenik új közös szerzeményük Nótár Maryvel. Az "Úriasan" című dal pénteken 17 órakor került fel a YouTube-ra és pár perc alatt számos kedvelést, és pozitív kommentet kapott. "A legtehetségesebb, legsokoldalúbb Művészek, azok Ti vagytok!" - írta az egyik kommentelő, és volt, aki úgy vélte, "ebből hatalmas sláger lesz". "Szép volt csak gratulálni tudok ezt jól össze hoztátok, pacsi nektek" - lelkendezett egy másik hozzászóló.
Nótár Mary az elmúlt két évben Kis Grófo oldalán érte el a legnagyobb sikerét – legalábbis a YouTube-megtekintések alapján –, mivel a Tequila című slágere 17 millió feletti nézőszámnál jár.
Bővül a család: várandósságáról posztolt az egykori tinisztár.
Az énekes és családja jelenleg a Maldív-szigeteken nyaral.
Tűzforró felvételeket osztott meg a szexi szőkeség!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre