
Nem találunk szavakat: új értelmet adott az anyaságnak a nagymellű modell fotósorozata
Akár pasi vagy, akár nő: ezt látnod kell!
A Szerencsekerék műsorvezetőjének erről is határozott véleménye van.
A Szerencsekerék pénteki adásának egy pontja akár roppant kínos csendbe is torkollhatott volna, ha a játékos nem vágja ki magát olyan frappánsan.
A műsorvezető, Kasza Tibi azt tervezte, hogy egy spontán kérdéssel sarokba szorítja Zsombit. Kasza arra volt kíváncsi, mennyi volt a leghosszabb idő, amit önszántából vagy akaratán kívül szex nélkül töltött. A játékost azonban nem sikerült kellemetlen helyzetbe hoznia, egy másodpercre sem volt jele annak, hogy váratlanul érte volna a kérdés.
Mi volt a leghosszabb idő?
– tette fel a kérdést hadarva a Szerencsekerék műsorvezetője, majd elkapta a tekintetét, mivel ő is érezte, hogy ezzel talán túllőtt a célon.
Nem tudom ezt így hirtelen. Igazság szerint szép dolog, ha az ember a házasságig vár
– felelte Zsombi, aki ezzel a laza válasszal rögtön más mederbe terelte a beszélgetést. Tibinek tetszett az irány, egyértelműen látszott, hogy teljes mértékben egyetért vele és ennek hangot is adott.
Én azt gondolom, hogy igenis! Mert az szakítsa le a virágot, aki utána egész életen át szagolni akarja!
– magyarázta teljes meggyőződéssel Tibi, annak ellenére, hogy ő maga nem ezt az elvet követte.
Akár pasi vagy, akár nő: ezt látnod kell!
Szikora Robi pályafutása kis híján hamar félbeszakadt…
Christopher Schwarzenegger több mint öt évig dolgozott a súlycsökkentésén, és a nagyböjt idején 13 kg-ot fogyott. Most őszintén beszélt a változásról, amely még mindig folytatásban van.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre