
Leleplezték Michael Jackson sebtapaszának titkát
Mi se gondoltuk volna, hogy ez áll a sebtapasz mögött.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz Omega billentyűse két évvel ezelőtt hunyt el, de a rajongók a mai napig őrzik az emlékét.
Karácsonyi fények világítanak a Benkő Lászlónak szentelt fácskán: az Omega Fan Club tagja, Marton Péter, aki Benkő László egykori jó barátja, karácsonyi Omega „koronát” helyezett el a Horváth-kertben ültetett emlékfára.
A kedves gesztuson, Benkő László fia, Balázs is nagyon meghatódott:
"Óriási meglepetés volt ez számunkra is, hiszen egyikük sem szólta el magát. December 22-én este az édesanyámmal mentünk kutyát sétáltatni, ugyanis a környéken lakunk, amikor megpillantottuk a fényeket. Megkönnyeztük együtt ezt a varázslatos ünnepi díszemléket "–
árulta el a Blikknek a legendás billentyűs fia, Benkő-Benczúr Balázs. – Hihetetlen örömmel tölt el minket, hogy még mindig micsoda szeretettel emléknek édesapámra.
A helyszínen készült fotót itt nézhetitek meg.

Mi se gondoltuk volna, hogy ez áll a sebtapasz mögött.

Ez aztán gigantikus méret.

Igazán édesre sikeredett a reakciója.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.