
Palvin Barbiék megszólaltak a betörésről: "Csak örülünk, hogy itt lehetünk..."
Megszólaltak Palvin Barbiék a betörés után.
Tóth Gabi szerint jogos volt z a beszólás, amin Majka vérig sértődött.
Köllő Babett berágott Majkára, miután a rapper erősen kritizálta a versenyzőjét, Molnár Sanyit a színpadon mutatott táncteljesítménye miatt. A Mesterek között Kökény Dániel produkciója után pattant ki feszültség, aki szintén táncra perdült a színpadon Psy-ként - számol be róla a Bors.

A műsor ezután reklámszünettel folytatódott, Majka pedig fogta magát, azonnal sarkon fordult és kiment a stúdióból.

Megszólaltak Palvin Barbiék a betörés után.

A hatóságok szerint nem szándékosan történt a tragédia.

Az egykori liverpooli sztár pontot tett az ügy végére.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.