
Vasvári Vivien személyes fotósa Bodnár Zsigmond: az üzletember nem bánja az "Insta-férj" szerepet
Az üzletember bikinis fotót közölt Vasvári Vivienről.
Nádai Anikó és Hajmásy Péter egy újabb fotót osztott meg első közös babájukról, Alexről.
Nádai Anikó július 19-én adott életet második gyermekének, nem sokkal később pedig boldogan tért haza a kórházból, hiszen otthon is várta a hatéves Patrik, akinek így csak két napig kellett nélkülöznie édesanyját. Az immáron kétgyermekes édesanya és kedvese, Hajmásy Péter már többször mutatott fotót közösségi oldalaikon az újszülött Alexről, a követők nagy örömére.
A csöppség egyébként az Alex nevet kapta, 4140gramm és 55cm!

Az üzletember bikinis fotót közölt Vasvári Vivienről.

Ruhája láthatóan pánikot váltott ki belőle a kamerák előtt.

A szakértők szerint merész lépést tett a leendő király.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.