
Hűha: Berki Mazsi bikinire vetkőzött, mámorító a látvány
Berki Mazsi csodálatosan néz ki fürdőruhában.
ByAlex eddig minden párjával járt párterápiára és úgy érzi ez sokat segített neki abban, hogy megtanuljon egyre jobban kommunikálni.
ByeAlex többször is járt pszichológusnál, de ő úgy érzi, ettől soha nem oldódtak meg a gondjai. elmondása szerint sosem segített neki a szerelmi életében, pedig általában emiatt keresett fel szakembert. Sőt Peller Mariann Utazás a lelked körül című műsorában azt is elárulta, hogy eddig mindegyik barátnőjével elment párterápiára is.
„Mindegyik barátnőmmel – a jelenlegivel nem, mert az egy friss kapcsolat – jártam párterápiára. Az jó buli, mindenkinek ajánlom”– mesélte Alex. – „Csak hajtogatták a csajok a problémáikat, és akkor azt mondtam, »Jó, akkor menjünk el, nézzük meg egy irányított beszélgetésben ezt az egészet«”.
Annyit azért megtanult a zenész, hogy a kapcsolatokban a kommunikáció a legfontosabb. Bár mindegyik kapcsolata befulladt, mindegyikből tanult valamit, hogy a következőben mit és hogyan kell inkább kommunikálnia.
Alex tisztában van a gyengeségeivel is, ami fontos lépés az önismeretben. Bevallotta, hogy eddig soha nem érezte magát biztonságban érzelmileg, egyáltalán nem volt stabil.
„Ez a labilitás a jelenlegi párkapcsolatomban nincs, mintha nem létezne. Az érzelmileg stabil. A többiben viszont mindig labilis voltam, vagy nem tudtam magam elkötelezni, hogy házasság stb., csak mondtam... Az azelőtti kapcsolatomban meg nem tudtam megállni, hogy más csajok… Állandóan mentem a csajok után, persze elmondtam, nem sumákoltam” – mondta.
Az új kapcsolatában most azt tanulja, hogy végre másért, másokért is felelősséget vállaljon, mert ez eddig nem sikerült. Most viszont már el tudja magát képzelni férjként és családapaként.
Berki Mazsi csodálatosan néz ki fürdőruhában.
Selena Gomez nem bírja lezárni a múltat?
Vasvári Vivien nagyon várja már a negyedik gyermeke érkezését.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre