
Ezért volt önértékelési problémája Iszak Eszternek
A Mokka műsorvezetője bevallotta, bizony volt idő, amikor önértékelési problémákkal küzdött.
Iszak Eszter nem titkolja, volt időszak az életében, amikor önértékelési problémákkal küzdött. A Mokka gyönyörű műsorvezetőjének meg kellett küzdenie önmagával, hogy végre elfogadja magát. Ez 30 éves korára sikerült.

„20 évesen sokkal kevésbé tudtam elfogadni önmagamat, ami azért érdekes, mert ha objektíven megnézzük: jobban néztem ki 20 évesen, fiatal, erőteljes, feszes, szép lány voltam. Ahhoz képest mégsem szerettem önmagam. Mindenben kivetnivalót láttam. Nem tetszett a lábam, hogy alacsony vagyok, vagy éppen a hajammal nem voltam kibékülve” – vallotta be a TV2 kamerája előtt Eszter.
Top hírek


„Épp olyan ünnep volt, mint a húsvét” – Ő maga Amerika: Király Viktor gyerekkora óta ünnepli a halloweent
Az énekes családjával Long Islanden lakott egy kertvárosban.

Nem ismerünk rá: sokkoló kép készült Stana Alexandráról
„Fel sem ismertelek” – jegyezte meg egy rajongó.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre