
Műteni kellett a TV2 sztárját: Barta Sylvia megszólalt a beavatkozásról
Nem halogathatta tovább a műtétet Barta Sylvia.
A műsorvezető egy elég megosztó posztot tett közzé az Instagram-oldalán, ami viccnek indult, de a kommentszekció mégis két táborra szakadt.
Lékai-Kiss Ramóna hétfő tiszteletére kirakott egy bejegyzést, amihez azt írta: Minél több embert ismerek meg, annál jobban értem, hogy Noé miért csak állatokat vitt magával a bárkájára. Bár a műsorvezető a poszthoz többek között annyit hozzáfűzött, hogy ez csak vicc és ne vedd komolyan a gondolatokat, ám ezt az üzenetet nem minden kommentelőnek sikerült betartania.
Az Insta-bejegyzéshez rengeteg hozzászólás érkezett, a többség egyetértett és jót nevetett az egészen, de voltak olyanok is, akik annyira nem díjazták a hétfőnek szóló megosztást.

Nem halogathatta tovább a műtétet Barta Sylvia.

Kecskeméten folytatódott Orbán Viktor országjárása, ahol ismét hatalmas tömeg gyűlt össze. A rendezvény hangulatát ezúttal is Dér Heni fellépése alapozta meg.

Heidi Klum most sem hagyta rajongóit magukra.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.