
"A feleségem életét teljesen megnyomorították" - Folytatódik az érzelmekkel teli per Harry herceg és a brit sajtóorgánum közt
Ez Harry herceg jogi lépésének oka.
Az üzletasszony elárulta, hogy már tinédzserkorában meggyűlt a baja a pattanásokkal. Egy elhibázott kezelés azonban többet rontott bőre állapotán, mint használt. A probléma azonban már a múlté.
„Sokáig nagyon heges volt az arcbőröm, mert fiatalabb koromban nagyon csúnya pattanásokkal küzdöttem. Éppen ezért tavaly a hasamból leszívott zsírral töltettem fel a hegeket, és bár a gyógyulási idő hosszú volt, megérte” – mondta el a Metropolnak Megyeri Csilla.
Ha kíváncsi vagy rá, hogy az üzletasszony hogyan küzdötte le bőrproblémáit, és milyen módszerekkel tartja meg testi-lelki egészségét, akkor keresd a hétfői Metropolt, vagy látogass vissza a www.metropol.hu oldalra.

Ez Harry herceg jogi lépésének oka.

Videóval jelentkezett a közösségi oldalán.

Soha nem fogja tudni feldolgozni a történteket.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.