
Szandi férje jól bevásárolt: erre ment el minden spórolt pénze
Azt hitte, jó üzletet csinált!
A fővárosba látogatott „A rettenthetetlen” című film főhőse, Mel Gibson.
A kétszeres Oscar- és Golden Globe-díjas színész Budapestre érkezett, egyenlőre nem tudni, mi célból látogatott el szeretet fővárosunkba. A 65 éves sztár nem rejti véka alá, hogy itt van, már egy éttermet is meglátogatott. Mondhatni, az éhség nagy úr!
A dolgozók nem sokat teketóriáztak, egy közös fotót is készítettek Mel Gibsonnal, amit meg is osztottak az étterem Facebook-oldalán.

Azt hitte, jó üzletet csinált!

A színésznő a gyermekkorát idéző szobortól készül megválni.

Február 17-én ünnepelte 45. születésnapját.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.