
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA britek elkezdtek gondolkodni az elképzelhetetlenről. Milyen lesz az élet II. Erzsébet után? Meddig fog uralkodni?
Az idén 95 éves királynő nemrég kórházba került, mire az orvosok pihenésre intették. Emiatt a vasárnap kezdődő glasgow-i klímacsúcsot is ki kell hagynia, csupán egy előre rögzített videóban szólal meg.

II. Erzsébet külföldi utakon már nem vesz részt. Kórházba kerülésének nyilvánosságra hozatalával az volt a cél, hogy mindenki megnyugodjon, a királynőnek nincs komoly baja. A hír azonban ellentétes reakciót váltott ki, megkongatta a vészharangot.
Akkor bizony sok minden megváltozik. A bankjegyeken szereplő arctól kezdve a bizonyosság érzéséig, amelyet a királynő sokak számára megtestesített. Az tudható, hogy II. Erzsébet mindaddig a nyilvánosság előtt marad, ameddig csak tud. A közvélemény-kutatások túlnyomó többsége alapján jó munkát végez – írja a bloomberg.com.
Méltósága és érzelmi visszafogottsága révén nagyrészt elkerülte azokat a magánéleti konfliktusokat, amelyek gyermekeit érintették. Mindenekelőtt a folytonosságot szimbolizálja Nagy-Britannia történelmében. Ennek bár előbb vagy utóbb vége szakad, az emberek remélhetik, hogy kellőképp felkészítette utódját a feladatra.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.