
Soha többé nem repül Vilmos herceggel a fia, György
III. Károly legnagyobb unokája Görögországban ünnepli a születésnapját.
Két hetes ausztrál karanténban való tartózkodásuk inkább ötcsillagos nyaralásnak tűnik, mintsem elzártságnak. George Clooney és felesége élvezi az életet.
George Clooney és felesége Amal luxus körülmények között tölti a kéthetes karantént. A házaspár Ausztráliában van jelenleg, egy hatalmas birtokon kapták le őket.
A színész és kedvese még a karanténban is ad a megjelenésükre, kifogástalan öltözetben ücsörögtek a kertben. Később pedig megjelentek a gyermekeik is, akikre a személyzet egy tagja vigyázott - írja a Daily Mail.
Információk szerint az otthonban jelenleg fegyveres őrök járőröznek, miközben több szakács, pincér és házvezetőnő tartózkodik Clooneyéknál. Ausztráliában egyébként kötelező a kéthetes karantén, miután belép bárki az országba.
A fotókat IDE kattintva tudod megnézni.
III. Károly legnagyobb unokája Görögországban ünnepli a születésnapját.
Nézd, miket csináltak ketten a kanapén!
Mindössze néhány nappal utolsó koncertje után huny el.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.