
Ez igen! Rangos elismerésben részesült Tompos Kátya
Az egyik legkiválóbb amerikai díjátadón versenyzett és nyert Szajki Péter Most van most című filmje, aminek Tompos Kátya a főszereplője.
Virágzik a magyar filmek kora! Ezúttal egy újabb hazai alkotás szerzett külföldi elismeréseket! Szajki Péter Most van most című filmje a Los Angeles Film Awardson a legjobb elbeszélő nagyjátékfilm és a legjobb romantikus vígjáték kategóriájában nyert, Tompos Kátya, a legjobb színésznő díját kapta meg, Mohai Tamást pedig férfi főszereplő különdíjjal jutalmazták. A fesztiválon összesen 60 amerikai és nemzetközi film versenyzett.

A film a harmicasok párkeresési válságairól mesél humoros és egyszerre drámai hangvételben. Egy, az esküvőjéről elmenekülő menyasszony és egy taxisofőr egyetlen közös napját meséli el, mely abszurd fordulatokban gazdag.
A filmet legutóbb New Yorkban öt díjjal jutalmazták a New York Film Awardson, köztük a fődíjjal. Ugyanitt Tompos Kátya lett a legjobb színésznő.

Top hírek


A rajongók aggódnak: Rubint Réka smink nélkül üzent követőinek!
A rajongók a szívükhöz kaptak a bejegyzés láttán.

Britney Spears: egy ágyban a Kardashianokkal
Mellbevágó videót osztott meg az énekesnő.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre