Ilyen aranyos kürtöskalács tesztet még nem láttál!

Keresztes Ildikó Tihanyban járt, ahol megkóstolta a térség egyik legfinomabb édességét és erről beszámolt követőinek a közösségi oldalán.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2021.07.18.
kóstoló

A népszerű énekesnő Tihanyban járt, ahol bizony a Balaton szépsége mellett egy kis kényeztetésre is jutott ideje.

Keresztes Ildikó délutáni sétája alkalmával megkóstolta az Édes Mackó és a Vitéz Kürtős finomságait. A tesztelés végeredményét pedig követőivel tudatta.

Én leteszteltem és itt is pont ugyanolyan finom, mint Budapesten!” - értékelte az édességeket az énekesnő.









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.