
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA járvány mindenkit megviselt, még egy olyan sikeres és neves mixert is, mint amilyen Lajsz András. Most mindent megtesz, hogy újraépítse az életét.
Tavaly októberben nyitott egy apró sörözőt Érden Lajsz András, majd nyolc nap múlva, a koronavírus miatt be is kellett zárnia. A napokban már ismét fogadhatott vendégeket, de nem tagadja, őt is megviselte a pandémia. Egy olyan, harmincéves kölcsönautóval jár, amit az egyik barátjától kapott használatra, de ma már annak is örül, hogy egyáltalán süt a nap.
A világhíres mixer a holnapi Borsban nem csak az anyagi nehézségeiről mesél, hanem arról is, hogy milyen a viszonya most a feleségével, akit egykor megcsalt.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.