
Bevallotta a magyar énekesnő: több gyereket is örökbe fogadna
Bár szereti a gyerekeket, okkal nem vállalt sokáig sajátot.
A tervek szerint egy miniévad erejéig visszatérne a képernyőre a népszerű sorozat, de már nem az összes szereplővel - egyikük kimarad a történetből.
Nagyszerű hír röppent fel a Page Six bulvároldalnak köszönhetően: nagyon úgy néz ki ugyanis, hogy az HBO Max egy miniévad erejéig visszahozná a Szex és New York című kultsorozatot. A rajongók öröme azonban nem lehet teljes, mert sajnos nem minden főszereplő térne vissza az új szériába – írja a Bors.
Bennfentesek szerint a csatornánál nagyon komolyan fontolgatják, hogy legyen új Szex és New York – azonban Sarah Jessica Parker és a Samanthát alakító Kim Cattrall évtiezedes csörtéje miatt borítékolható, hogy ez utóbbi színésznőt nem szerződtetik majd le, és szinte biztos, hogy mást sem keresnek, hogy a karakterét megformálja.
A többiek – elsősorban A Charlotte-ot játszó Kristin Davis és a Miranda bőrébe bújó Cynthia Nixon – visszatérésére azonban számíthatunk Parkeré mellett.
Bár szereti a gyerekeket, okkal nem vállalt sokáig sajátot.
Egy hét alatt hét külföldi városban fordult meg a színész, majd belföldön ünnepelt.
„A magyar Samantha Fox. Egy istennő.”
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.