
Másfél éves már Vavra Bence kisfia!
Rengeteg minden történt az előadóval az utóbbi három évben.
Különleges ünnepi meglepetéssel jelentkezik Vágó Bernadett, Mészáros Árpád Zsolt, Egyházi Géza, Csengeri Attila és további közkedvelt musical színészek. A Budapesti Showszínház szervezésében karácsonyi dalválogatást állítottak össze, ’Musical Sztárok Karácsonya’ címmel.
Exkluzív ünnepi album megjelenését jelentette be a Budapesti Showszínház. A ’Musical Sztárok Karácsonya’ című CD-n - ahogy a neve is sugallja -, közkedvelt magyar musical színészek éneklik kedvenc karácsonyi dalaikat.
A dalválogatás 13 zeneszámot tartalmaz. Vágó Bernadett a ’Legyen hó’ című dallal, Mészáros Árpád Zsolt egy saját szerzeménnyel, a ’Karácsony éjjellel’, Kovács Bea pedig a jól ismert Katona Klári nótával, a ’Legyen ünneppel’ kedveskedik a hallgatóknak. Pálfalvy Attila a ’Believe’ című világslágert, Nagy Szilárd és Ragány Misa saját daluk, a ’Drága Hazám’ mellett elénekelték a ’Halleluját’ is, Csengeri Attila a ’Fehér Karácsonyt’ idézi fel szóló dalával, Polyák Rita pedig egy örök Edda klasszikust, az ’Akitől minden szépet’ formálta át saját ízlése szerint Pánczél Kristóf zongoraművésszel karöltve. Egyházi Géza pedig Mária gyermekeiről énekel egy csodás melódiában. A korongra további meglepetés duettek is felkerültek.
Rengeteg minden történt az előadóval az utóbbi három évben.
Úgy döntött, hogy nem fekszik többé kés alá.
Harry szerint a megvont állami védelem szándékos volt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.