
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz énekesnőt egy kissé megviselte az őszi rossz idő és a bezártság. Saját önszántából fordult szakemberhez.
Az énekesnő megdöbbentő vallomásban mesélt arról, hogy ősszel komoly depresszióval kellett szembenéznie. Sőt szakember segítsége nélkül nem is tudott volna megbirkózni állapotával.
Az esős hideg őszi időjárás sokakat lehangolttá teszi és ez alól nem jelentenek kivételt a hírességek sem. Az énekesnő saját elmondása szerint sok jót köszönhet már annak a tanácsadónak, aki időről időre átsegíti a vészterhes időszakokon. Sőt a táplálkozás és a mozgás terén is segítségére van.
„Ha nem megfelelően áll a vitamin háztartásuk és sok minden, sok apró műszaki problémák a testünk tekintetében. Ezt ő képes látni és ehhez képest ad tanácsokat” - mondta Zoltán Erika.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.