
Curtis az Ázsia Expresszben történt rendőr balhéról: „Dehogy kérek bocsánatot!”
Bódi Megyert lelövéssel fenyegette meg egy jávai rendőr.
Néha Chris Evansra is ráfér a pihenés, kutyája ezer örömmel segít neki feltöltődni.
„Nagy mosolyok!” - ezzel a szöveggel osztotta meg Chris Evans legfrissebb fotóját Instagram-fiókján, és nehéz eldönteni, ki vidámabb a fényképen: a színész, vagy pedig menhelyről mentett kutyája, Dodger.
Mivel a világszerte tomboló koronavírus-járvány a filmipart is nehéz helyzetbe sodorta, forgatások tucatjait kellett biztonsági okokból leállítani, Amerika Kapitány egykori megformálójának végre lehetősége nyílott kipihennie az elmúlt, munkával telített évek fáradalmait. Közösségi oldala pedig arról tanúskodik, hogy Evans legszívesebben Dodgerrel lazít otthonában, a bújós kutya szinte minden fotón együtt pózol a színésszel, a rajongók legnagyobb örömére.
Bódi Megyert lelövéssel fenyegette meg egy jávai rendőr.
Az apa-fia konfliktust a Megasztár Mesterei is kommentálták.
Herceg Erikának ez volt a legemlékezetesebb pillanat.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.