
Milyen nagy már: közös fotón Péter Szabó Szilvia és a kislánya, Emma
A NOX énekesnője Mallorcán nyaral.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA mulatós zenész váratlanul egy teljesen új számmal borzolja fel a kedélyeket.
Lapite Oludayo, ismertebb nevén Fekete Pákó a 2000-es évek botrányhőse egy hosszabb időre leállt a zenegyártással és az énekléssel is. Sőt még a nyilvánosság elől is igyekezett eltűnni. Ám most mégis úgy döntött ideje valami újjal előállnia. Pákó múlatós dalát a Ripost szúrta ki elsőként.
Ezúttal szájmaszkkal, robot mozgással és tört magyarságával próbálja meghódítani a nőket. Legújabb dala pedig nem is olyan meglepő módon a „Zsuzsi, Zsuzsi, mutasd a szoknyád” címet kapta.
Íme:

A NOX énekesnője Mallorcán nyaral.


Hűha. A sztár fotója mindenkit lenyűgözött.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.