
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolPéntek este befejeződött a Love Bistro című műsor, ahol a hírességek közül Tücsi és Sofi bizonyult a legjobbnak.
A Love Bistro pénteki döntőjében Horváth Gréta és férje, Meggyes Dávid, illetve Tücsi és vőlegénye, Sofron István mérte össze a tudását. A tét hatalmas volt, hiszen a győztesek nem csak az év bisztró tulajdonosa címet nyerhették meg, de ötmillió forinttal is gazdagodtak − adta hírül a Ripost.

A versenyzőknek egy háromfogásos menüt kellett elkészíteniük, a zsűri pedig egyértelműen úgy ítélte meg, hogy Tücsiék ételei lettek a legjobbak.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.