
Átszúrták a cicik a mezt, a stadion közepén fotózták a szőke álomlányt
Ő az amerikai csapat szexi drukkere.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMegint a Fradi vagy az MTK lehet a Paks ellenfele a fináléban. Böde Dániel ezt is elintézte: újra Magyar Kupa-döntős a Paks.
Az esélyeknek megfelelően a címvédő, NB I-ben dobogós Paksi FC jutott elsőként a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, miután a keddi elődöntőben hazai pályán legyőzte a bajnoki tabellán 10. Zalaegerszegi TE-t. A szombati 500. élvonalbeli meccsét góllal ünnepelt veterán gólzsák, Böde Dániel ezúttal a kispadon kezdte a meccset, de a bajnoki hajrá közepette mindkét csapatból kimaradt több alapember. Aztán...

A 36. percben Mezei Szabolcs szerzett vezetést a paksiaknak egy oldalról beívelt, középen mindenkit megtréfált és a Zete kapujának hosszú sarkába pattant szabadrúgással (1-0).
A második félidőben hiába próbálkozott az egyenlítéssel a vendégcsapat, a hajrára beállt Böde folytatta a gólparádéját: a 83. percben egy védő lábán megpattant távoli lövéssel eldöntötte a továbbjutást (2-0). A ZTE a hosszabbításban még szépített ugyan (Sztefanosz Evangelu szabadrúgása is egy védőn megpattanva jutott a paksi hálóba, 2-1), de a lényeg már nem változott: Bognár György csapata jutott a döntőbe.
A másik ágon szerdán (20:00, tv: M4 Sport) játsszák az FTC–MTK elődöntőt. Az idei MK-finálét – amelyben tehát újra összejöhet a tavalyi Paks–Fradi (2-0) párosítás – május 14-én, a Puskás Arénában rendezik.

Ő az amerikai csapat szexi drukkere.

Nagy József tiszta vizet öntött a pohárba.

A lelátón is volt látnivaló a vb nyitómeccsén.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.