
Megszületett a döntés, Szoboszlai jó ismerőse főszerepet kap a Fradinál
Kiderült, Angliából érkezik focibíró Budapestre.
Súlyos betegséggel küzdött.
Súlyos betegség következtében elhunyt Sajtos Katalin, a csíkszeredai Sportklub női jégkorongozója.
A harcos megpihen. A rá mindig jellemző törhetetlen kitartással küzdött a végsőkig, de a harcosunk most megpihen. Az a végtelen, feltétel nélküli szeretet, jóság és öröm, amit tőle kaptunk mindvégig, nagyon fog hiányozni. Pótolhatatlan! Mindörökké szeretni fogunk szüntelenül és töretlenül, szívünkben mindig élni fogsz. Nyugodj békében, drága Kasky
– idézi a Sportklub Csíkszereda Női Jégkorongcsapat Facebook-bejegyzését a Maszol.ro.
A sokszoros válogatott és többszörös országos bajnok sportoló súlyos betegséggel küzdött. Márciusban a gyógykezelésére adománygyűjtést indítottak barátai és a Csíkszeredai Sportklub szurkolói egyesületei.

Kiderült, Angliából érkezik focibíró Budapestre.

Új oldalát mutatta a szurkolóknak Szoboszlai Dominik.

A Liverpool magyar labdarúgója nagyon kell a spanyoloknak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.