
Túl picike a felső, kilátszódtak az érzéki szexbomba gigamellei
A kebelcsoda picike felső szinte alig takar valamit.
Érthetetlenül súlyos, indokolatlan a pénzbírság.
A kiesés mellett súlyos milliókba fájhat a Ferencváros focicsapatának az Olympiakosz elleni haza meccs. Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a hírek szerint 31 500 euróra büntette a Ferencvárost – írja az Origo.

A Ferencvárosra 31 500 eurós bírság befizetése vár – többek között tűzijáték használata, különböző tárgyak pályára dobása, provokatív üzenetek és egyéb károkozás miatt.
A lap értesülését az UEFA egyelőre nem erősítette meg hivatalos felületein. Az nso.hu megkereste a Ferencváros sajtóosztályát, a lap nem cáfolta a büntetés tényét.

A kebelcsoda picike felső szinte alig takar valamit.

Arne Slot ismét magyarázkodott, ezúttal Ekitiké miatt.

Szoboszlai és Kerkez játékát dicsérték Angliában.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.