
„Nélküle is bajnokok lennénk" - Varga Barnabás klubváltására reagáltak a legendák
Kulcsfigura fordíthat hátat az FTC-nek.
Moszkvában nyert bronzérmet Hauszler Károly.
Hosszan tartó súlyos betegség után, 71 éves korában október 28-án elhunyt Hauszler Károly. Az egykori vízilabdázó a moszkvai olimpián tagja volt a bronzérmes magyar válogatottnak, a kaput védte – írja a Magyar Olimpiai Bizottság.
Az egykori kiváló játékost klubja, a Tatabánya is gyászolja. Hauszler tíz évig védte a helyi csapat kapuját.

Kulcsfigura fordíthat hátat az FTC-nek.

Szerinted ki lesz 2025-ben a Forma–1 világbajnoka?

Mindkét focistát jól ismeri Szalai Attila.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.