
Szétnyílt a mellény, előbukkan a kebelcsoda futónő pompás cicije
Szokatlanul nagy méretű ruhát vett magára, mégis villantott.
Ötvennyolc éves korában meghalt a szovjet-orosz Anfisza Rezcova, aki a téli sportok történetében egyedüliként tudott sífutásban és sílövészetben is olimpiai bajnoki címet nyerni.
Halála okát egyelőre nem közölték, a TASZSZ orosz hírügynökség annyit említett meg, hogy a néhai klasszis versenyző március közepén szívroham miatt került kórházba.
Rezcova sífutásban 1988-ban, váltóban nyert ötkarikás aranyat, sílövészetben 1992-ben egyéniben, a 7,5 kilométeres sprintben, 1994-ben pedig váltóban lett olimpiai bajnok. Sífutóként háromszor, biatlonban egyszer nyert világbajnokságot, mindannyiszor a váltó tagjaként.
Szokatlanul nagy méretű ruhát vett magára, mégis villantott.
Az Emirátusok egyik élcsapata jelentkezett be a csatárért.
A 47-szeres válogatott védő kálváriája már 2023 óta tart.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre