Rég várt győzelem, szép ajándékot kapott Marco Rossi

A legfontosabb a győztes főpróba az Eb-selejtező előtt. Észtország ellen még a meg nem adott gól és a kihagyott tizenegyes is belefért.

Szerző:
Létrehozva: 2023.03.23.
Módosítva: 2023.03.23.
Marco Rossi magyar válogatott

Ádám Martin belőtte első gólját a magyar fociválogatottban, Marco Rossi együttese ezzel győzte le 2023 első meccsén 1-0-ra Észtországot. A felkészülési találkozó különleges volt Marco Rossi számára, mivel az olasz szakember 50. találkozóján irányíthatta a nemzeti csapatot. Az első félidőben Bolla Bendegúz talált a kapuba, ezt a gólt les miatt nem adták meg. Percekkel később Ádám Martin nem kegyelmezett, a tavalyi év NB I-es gólkirálya az első találatát szerezte a nemzeti csapatban.

Fotó: Origosport.hu

A folytatásban növelhette volna előnyét a magyar csapat, Kerkez Milos buktatása után jutottunk tizenegyeshez. A csapatkapitány Szoboszlai Dominik átadta a lehetőséget Sallai Rolandnak, ő azonban kihagyta a büntetőt. Maradt tehát az 1-0, hosszú évek után nyerte meg évnyitó meccsét a magyar válogatott.

A főpróba sikeres lett, jöhet az előadás. Az Európa-bajnoki selejtező-sorozatot hétfőn 20.45-től a Puskás Arénában Bulgária ellen kezdi Marco Rossi együttese.

Csupaszon ringó mellek, levetkőzve ment ki a kertbe Fucsovics kedvenc kebelcsodája