
Gyász: elhunyt az olimpiai bajnok magyar sportoló
Hámori Jenőt a hazai ötkarikás testület saját halottjának tekinti.
A dél-amerikai ország a meccs lefújása után hatalmas ünneplésbe kezdett. Néhányan kicsit túlzásba is vitték a mulatozást.
Vasárnap este hatalmas csatában, 11-es párbajt követően Argentína legyőzte Franciaországot a katari labdarúgó-világbajnokság döntőjében, így Messiék emelhették a magasba a trófeát.

Az érmek átadását követően az örömmámor az öltözőben is folytatódott. Azonban néhányan egy kicsit túlzásba vitték a mulatozást, közülük is kiemelkedett Nahuel Molina, a védő ugyanis örömében fejest ugrott egy kukába.
Lionel Messi pedig örömében a kupával együtt az asztalon táncolt.
Az argentin védő kukába ugrása 3:00-tól, a hétszeres aranylabdás tánca pedig 6:40-től látható:

Hámori Jenőt a hazai ötkarikás testület saját halottjának tekinti.

A francia játékos hazájában beszélt az állapotáról.

Kilencvenkilenc éves korában érte a halál.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.