
"Sajnos nem sikerült" - Dibusz Dénes szomorkodott a Fradi meccse után
A kupabúcsú után nem tudott nyerni a Fradi az NB I-ben.
Így vetődött a brazil csatár az 1966-os angliai világbajnokságon.
82 éves korában a Sao Paulo-i kórházban meghalt a labdarúgás egyetlen háromszoros világbajnoka, a brazil Pelé. A Fekete Gyöngyszem halála óta minden idők egyik legjobbját gyászolja a világ. A BBC most megosztott egy képet a Twitter-oldalán, amelyen a legendás brazil csatár látható az 1966-os angliai világbajnokság idején, amikor Boltonban a brazil válogatott edzésén beállt a kapuba, és bemutatott egy csodálatos vetődést.

A kupabúcsú után nem tudott nyerni a Fradi az NB I-ben.

A magyar labdarúgó pénteken nem kapott esélyt.

A holland tréner hazautazott a családjához.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.