
Marco Rossi válogathat: Ronaldóék ellen Fradi-tehetség is pótolhatja Sallait
Felcsúti vagy Fradi-focista lehet a válogatott beugrója.
Az olimpiai bajnok úszó a közösségi oldalán köszönt el a profi pályafutását befejező Gyurta Gergelytől.
Ahogy arról korábban már beszámoltunk, szerdán reggel bejelentette visszavonulását Gyurta Gergely Európa-bajnok, világbajnoki bronzérmes úszó. A sportoló döntését olimpiai bajnok bátyával Gyurta Dániellel is megbeszélte.
Gyurta Dániel most a Facebook-oldalán egy olyan fotóval emlékezett meg testvére sportkarrierjéről, ahol mindketten érmeket tartanak a kezükben.
„Saját eredményei önmagában fantasztikusak, de az én eredményeimben is komoly része van. Köszönöm Gege!” – írta a poszthoz az olimpiai bajnok úszó.
Felcsúti vagy Fradi-focista lehet a válogatott beugrója.
Azelőtt vesztette életét, hogy teljesült volna az álma.
Rossi születésnapján jön a magyar-portugál csata.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.