
Percekig vitatkoztak a gólon, majd élre került a Fradi
Az aranycsata előtt előzött Robbie Keane együttese.
Rettenetes sérülés történt a Dánia–Finnország Eb-csoportmeccsen. Az eset egy ártalmatlan szituációban történt, az orvosok azonnal megkezdték a játékos ellátását.
Megdöbbentő események játszódtak le a Dánia–Finnország Európa-bajnoki csoportmeccsen. Az első félidő 42. percében egy ártalmatlan szituációban az Inter középpályása, a 29 éves Christian Eriksen mozgása szétesett és arccal a földre zuhant. A játékos ápolása azonnal elkezdődött, újra kellett éleszteni, életéért hosszú percekig küzdöttek a pályán.
A meccset félbeszakították, annak folytatása egyenlőre bizonytalan. Eriksen állapotáról nincsenek egyelőre további hírek. A drámai pillanatot IDE kattintva nézheted meg.
Alig pár perccel a cikkünk megjelenése utána az MTI kiadta, hogy folytatták a meccset, Eriksen állapotáról szűkszavúan annyit mondtak, hogy stabil.


Az aranycsata előtt előzött Robbie Keane együttese.

Xabi Alonso nagy esélyes Szoboszlai Dominikék kispadjára.

Egyre több jel utal arra, hogy maradni akar Liverpoolban.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.