
Lánchíd: számok és szakértők cáfolják a főváros érveit
A szakember szerint társadalmi vitára van szükség.
Figyelemfelkeltő bejegyzéssel jelentkezett a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója.
Nem mindennapi felütéssel kezdte friss Facebook-bejegyzését Menczer Tamás. „Egyetértek az ukránokkal! Vannak vitáink, de ebben egyetértek.” – írta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója. A folytatás pedig mindent megmagyaráz.
„Maguk az ukránok mondják, hogy Magyar Péter egy «politikai projekt», mint Zelenszkij. Ezt mondta ugyanis Dmitro Tuzsanszkij, aki az ukrán külügyminisztérium egyik vezetője.”
– írja Menczer Tamás, aki magyarázatképpen az alábbi videót osztotta meg:
Majd így folytatódik a Fidesz országgyűlési képviselőjének bejegyzése a Facebook-oldalán: „Egyetértünk. Magyar Péter beengedné Ukrajnát az EU-ba. Ezzel szemben mi megvédjük 2 millió 200 ezer ember döntését. A Voks 2025-ön nemet mondtunk Ukrajna uniós tagságára. Nem akarjuk Magyarországot tönkretenni Ukrajnáért.”
Menczer Tamás – utóirat formájában – a végére tartogatta az igazi kegyelemdöfést Magyar Péternek: „Azért az, ha valakiről az ukránok mondják, hogy csak egy «politikai projekt», az nem kicsit kellemetlen…”
A szakember szerint társadalmi vitára van szükség.
Átültették, mert nem tudták, hova kell ültetni, aztán ott sem locsolják.
Zuglóban a baloldali városvezetés valódi versenyt ígért a közétkeztetésben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.