
BMC Records Goes Live: Bacsó Kristóf Triad, vendég: Tóth István
A trió a koncerten és a lemezen is Tóth Istvánnal fog kiegészülni, aki gitár- és nagybőgőszólamokkal még izgalmasabbá teszi a hangzást.
Az Erzsébetligeti Színházban várják az érdeklődőket a magyar költészet napja alkalmából.
Április 8. (péntek):
18.00 órakor nyílik „Egy képre gondolok, tudod...” című kiállításuk, mely a Petőfi Irodalmi Múzeum Cseh Tamás archívumának fényképeiből és grafikáiból válogat.
19.30-kor HA MEGSZERETLEK címmel a Kávészünet zenekar előadásában a legismertebb klasszikus és kortárs költők művei, valamint saját szövegű versátiratok szólalnak meg modern, dinamikus hangzással.
Április 10. (vasárnap):
16.00 órakor VERS-KÉP-VERS címmel kiállítás nyílik a költészetnapi gyerekrajzpályázatra beérkezett művekből.
17.00 órakor egy különleges összművészeti alkotás látható Bérháztörténetek címmel.
A Tárlat – irodalmi felolvasóest – verskoncert – elmélkedés most ingyenesen látogatható. A részvételi szándékot kérik, hogy itt jelezd [email protected] e-mail-címen.
További részletek itt.
A trió a koncerten és a lemezen is Tóth Istvánnal fog kiegészülni, aki gitár- és nagybőgőszólamokkal még izgalmasabbá teszi a hangzást.
A programon belül nincs kötelező elem, minden kisgyermek és szülő abban vesz részt, amiben szeretne.
Tényleg Rómába mennek a harangok? Mi az a pilátusverés? Igaz az, hogy csak a fiúk locsolhatják meg a lányokat? Tudd meg!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre