
Olexa József kiállítás megnyitó
A tárlaton egy válogatást lehet majd látni az utóbbi öt év munkáiból. A kiállítás címe: Szívből – Lélekből.
Az érdeklődők bejárják a Sztankay-család mindennapjainak legfontosabb helyszíneit az I. kerületben.
„Megkeressük a szeretett templomot, a kedvenc kávéházi teraszt és a gimnáziumot, ahol apa és lánya is tanult. Nem feledkezünk meg a képzelt városi színpadokról és a politika nagyszínpadáról sem. A Duna parttól a Bécsi kapuig sétálunk, megismerve egy művészcsaládot, mely mindennapjait mélyen átitatja a XX. század történelme. A csúcson pedig megtudjuk, hogy minden siker csak egy pillanatig tart, és azt is, hogy ki bújt meg valójában a jelmez mögött.” - áll a program ajánlójában, melyet Sztankay Orsolya színész, idegenvezető tart. Időpont: május 23., 13 óra.
A tárlaton egy válogatást lehet majd látni az utóbbi öt év munkáiból. A kiállítás címe: Szívből – Lélekből.
"A karo néppel egészen közelről ismerkedtünk, mert náluk töltöttünk egy éjszakát. De láthattuk az arbore, a nyangatom és a konso közösségek mindennapjait is."
A résztvevők Bizják Dóra és Zentai Károly négykezes- és kétzongorás koncertjét hallgathatják meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre