
A nappalijuk kényelméből követhetik végig az érdeklődők online, Simba és barátai kalandjait, az Ékszer Balett Táncegyüttes előadásában december 12-én, 16 órától.
A családi kikapcsolódás egy jegy áráért, vagyis 2500 forintért érhető el. Információk: https://tixa.hu/oroszlankiraly-12-12-16-online
Mese, kézműves-foglalkozás, közös alkotás, találkozás, öröm, közösség, 4–12 éveseknek.
„Idei első táncházunkba várunk minden táncolni vágyót!”
Az Opera 2013-ban indult sorozata a világ számos operaházában honos: 13 szeánszunk az évad kiemelt premierprodukcióinak mozgatórugóit kutatja.
A Négyszáz csapás számos díjat és jelölést kapott, és széles körben a filmtörténet egyik legjobb francia filmjeként tartják számon.
„Ezen a héten újrakezdjük diavetítős csütörtökjeinket!"
Kéri György, Magyarország első skót dudása, több könyv írója mesél a dudáról, nem fukarkodva a zenével sem!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre