
"A családom és én sokkot kaptunk" - A fiatal lánynak csak a lába fájt, majd jött a lesújtó diagnózis
Az életvidám lány mégsem adta fel.
Csütörtökön életbe lépett a rendelet, meghosszabbították a „nyelvvizsga-amnesztiát”.
A héten Schanda Tamás, az Innovációs és Technológiai Minisztérium parlamenti és stratégiai államtitkára ismertette: augusztus 31-éig várhatóan mintegy 50 ezren szereznének diplomát, közülük nagyjából 20 ezer hallgatónak nincs meg az ehhez szükséges nyelvvizsgája.

Az életvidám lány mégsem adta fel.

Évek óta küzdött a függőségével.

Szerencsére a mentősök időben érkeztek ki hozzájuk.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.