
Esni fog a hó! Mutatjuk hol lesz fehér a karácsony
Ezeken a tájakon biztosan hó esik majd.
Elképesztő mennyiségű hó esett Bakony egyes településein. Jelenleg is szakad a hó.
Már kedd délután megállíthatatlanul havazott a Bakonyban, ahol ma reggelre már 30 centi vastagságú hó borítja a tájat.

Az Időkép oldalán osztottak meg több fotót is, amik valóban lélegzetelállítóan szép havas tájak láthatóak, bár nem biztos, hogy ennek a látványnak mindenki örül, miután a naptár szerint már bőven a tavaszban járunk.

Sokan viccelődve osztottak meg képeket Facebook-oldalukon, miközben felteszik a kérdést, vajon most tényleg a karácsonyt várjuk?

Ezeken a tájakon biztosan hó esik majd.

Hidegpárna borítja országunkat.

Már egy ideje a szürke, napfény nélküli időjárás a jellemző.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.