
Megsúgták az égiek, ezeknek a jegyeknek kell most rendet rakni az életében
Augusztus 6-én ezt tartogatják számunkra a csillagok.
A Beatz x Poe’s sorozatszerkesztői Csider István Zoltán költő, slammer, rapper és Pion István költő, slammer, újságíró.
Horváth Kristóf “Színész Bob” slammer, színész, Bárány Bence slammer, illetve Tengler Gergely “Napherceg” – slamköltő, zenész, performer gyűlnek össze az október 27-i, Beatz x Poe’s esten, az A38 Hajón, 20 órától. A Beatz x Poe’s sorozat szövegeit DJ Lee n’gum és az ATMO zenekar dallamaira helyezik az est fellépői. Az est ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött.
Augusztus 6-én ezt tartogatják számunkra a csillagok.
Ártatlan érdeklődésnek tűnik, de sokkal több van mögötte!
Te vajon jól csinálod?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.