
Meztelen fotókkal követelt szexet diákjától a kívánós tanárnő – mégsem küldik börtönbe
Most született meg az ítélet.
Senki sem tudja, merre lehet. A hatóságok nagy erőkkel keresik az eltűnt gyermeket, eddig azonban nem bukkantak a nyomára.
Eltűnt egy gyermek Szekszárdról, méghozzá nyomtalanul. Hosszú hónapok óta keresik a rendőrök a mindössze hétéves Mirellát, eddig azonban sajnos nem bukkantak a nyomára. Egyre aggasztóbb a helyzet. A lányka a szekszárdi gyermekotthon lakója, innen távozott még április 16-án estefelé, engedély nélkül. Azóta sem került elő. Mirella körülbelül 138 cm magas, vékony testalkatú, barna hosszú hajú, barna szemű. Eltűnéskori ruházata nem ismert. Fotója (amíg elő nem kerül) ide kattintva nézhető meg.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki az eltűnt gyermek jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen bármelyik rendőri szervnél, hívja a 06-74-501-106-os telefonszámot, vagy tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.
Most született meg az ítélet.
A hatóságokat is megrázta, amit a helyszínen találtak.
A rendőrök tagadják a vádakat.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.