
Müzliszeletekből, diófélékből és édességekből él, hogy átevezhesse az Atlanti-óceánt
Nem az óceán jelenti a legnagyobb problémát, hanem a magány.
Aki csak teheti, kerülje el ezt a szakaszt.
Rohantak a tűzoltók, miután kigyulladt egy furgon az Apponyi úton, a József Attila út közelében, Jobbágyiban.
A jármű teljes terjedelmében égett. A tűz átterjedt a száraz fűre is. A pásztói hivatásos tűzoltók két vízsugárral megfékezték, majd elfojtották a lángokat. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták – írja a katasztrófavédelem.

Nem az óceán jelenti a legnagyobb problémát, hanem a magány.

Bunkó levelet kapott munkája mellé.

Nem akárki nyitotta meg a hatvani Háborúellenes Gyűlést!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.