Az ukránok ukrán-párti kormányváltást akarnak Magyarországon

Nyíltan kimondják és Magyar Péterben bíznak.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2025.06.28. 15:07
Menczer Tamás Ukrajna Magyar Péter Volodimir Zelenszkij

Az ukránok bejelentették! Kormányváltást akarnak, mert a Tisza Párt és Magyar Péter támogatja Ukrajna uniós tagságát- közölte Menczer Tamás legújabb Facebook bejegyzésében.

Magyar Péterben bíznak

"Bemutatom nektek Zelenszkij kedvenc tudósítóját, újságíróját, Szerhij Szidorenkót. Amit ő mond, azt valójában Zelenszkij mondja. Szidorenkó most az uniós csúcs után azt mondta, hogy várják a kormányváltást, várják a Tisza Pártot és Magyar Pétert, mert a Tisza Párt és Magyar Péter támogatni fogja Ukrajna uniós tagságát. Figyeljetek!

Szerhij Szidorenkó: Orbán teljesen elszigetelődött. Azzal számolnak, hogy amikor Magyarországon kormányváltás történik, a folyamat újraindulhat.

Lám-lám, megmondtuk az elején. Weber, Zelenszkij, Magyar Péter, összenő, ami összetartozik. Mindent tudunk, mindent látunk. De legyen világos! 2 millió kétszázezren mondtunk nemet Ukrajna uniós tagságára, ez 95 százalék. A magyarok döntését meg fogjuk védeni!" - jelentette ki Menczer Tamás.

 

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás