
Orbán Viktor: Weber úr Magyarország nemzeti kormányát nem fenyegetheti és annak miniszterelnökét sem utasíthatja
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAzt írja Weber úr, elege van belőlem és elege van az egyhangú döntésekből. Ez egyáltalán nem meglepő - írta közösségi oldalán Orbán Viktor.
A miniszterelnök a Facebook-oldalán megosztott bejegyzésben kiemeli, hogy Weber úr ahhoz van szokva, hogy utasításokat ad az európai néppárthoz tartozó bábjának, a Tisza pártnak és elnökének.
Őket a mentelmi jog intézményével zsarolja, köztörvényes bűncselekményeikből kimosva őket. Bár Weber úr köztudottan hungarofób, azt nem engedheti meg magának, hogy negligálja több mint kétmillió magyar ember véleményét Ukrajna ügyében. Weber úr Magyarország nemzeti kormányát nem fenyegetheti és annak miniszterelnökét sem utasíthatja
- írta Orbán Viktor.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre