
Patinás, centírozás, helyiség – mindegyik helyesen van írva? Kőkemény helyesírási kvíz
Te tudod, hogyan írjuk helyesen őket?
Élőben lehet majd hallgatni Orbán Viktor beszédét.
A Magyar Nemzet írja, hogy Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor új poszttal jelentkezett a közösségi oldalán, amiben közölte, hogy hamarosan élőben lehet majd követni a beszédét – Franciaországban fog felszólalni a Patrióták találkozóján.

A beszéd elkészült, én is hamarosan. Mindenki figyelje a Facebookot, nemsokára élőben jövünk! Hajrá, Patrióták!
– írta Orbán Viktor a poszthoz.

Te tudod, hogyan írjuk helyesen őket?

A kábítószer a kocsikban cserélt gazdát.

A tűzoltók a biztonságos átszállásban segítenek.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.