Most érkezett: borzalmas motorbaleset az M0-son, a pálya mellett harcoltak a motoros életéért – fotók

A motoros csúnyán megsérült, amikor egy kocsival ütközött. Az áldozatot a pálya mellett élesztették újra, csodával határos módon túlélte a balesetet.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2025.06.02.
Módosítva: 2025.06.02.
motorbaleset M0-ás dugó karambol

Hatalmas, 10 kilométeres torlódás fékezte a forgalmat június 2-án, hétfő reggel az M0-s autópályán. Az autók szinte mozdulatlanul álltak, miközben pár kilométerrel arrébb drámai életmentés zajlott. A forgalom ugyanis egy szörnyű motorbaleset miatt állt meg, ami információink szerint az autópálya 39-es kilométerénél történt. 

motorbaleset
A motorbaleset miatt közel tíz kilométeres dugó alakult ki (Fotó: Metropol)

Motorbaleset áldozatát élesztették újra

Lapunk úgy tudja, hogy a baleset során a motoros, miután összeütközött a személyautóval, továbbrepült, egyenesen egy Transporternek. A szemtanúk szerint szörnyű látvány volt:

Ott állt egy szürke Ford, gondolom, azzal ütközhetett a motoros. De innen továbbrepült, és nekicsapódott egy előttük levő Transporternek. Én biztos voltam benne, hogy ezt ember nem élheti túl

– számolt be egy arra járó sofőr.

A motoros először a Fordnak, majd egy Transportnernek csapódott (Fotó: Metropol)

Az ijedt autósok azonnal riasztották a hatóságokat. Hamarosan szirénázó mentők lepték el a környéket, az útszakaszt a mentés idejére lezárták. A szakemberek ádáz harcot vívtak a motoros életéért, aki életveszélyes állapotban hevert a betonon: a szemtanúk szerint ott helyben, a pálya szélének közelében próbálták meg újraéleszteni. Elmondásuk szerint az életmentés sikeres volt, a férfit végül beemelték a mentőbe, és kórházba száguldottak vele. 

A motorost az úton élesztették újra (Fotó: Metropol)

Egyelőre nem tudni, hogy pontosan mi okozta az ütközést, a körülményeket a rendőrség vizsgálja. 

Sajnos nem ez volt az egyetlen baleset hétfőn: június első munkanapján az 1-es főút budaörsi szakaszán két autó karambolozott, míg az M3-as autópálya két pontján is baleset történt, így ezeken a szakaszokon is állt a forgalom. 

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás