
Ezt gondolja az új pápáról, XIV. Leóról a szeged-csanádi püspök
Kis-Rigó László máris nyilatkozott.
Megszólalt a magyar bennfentes a Vatikánból. Ezért nem jelent meg egyből az erkélyen XIV. Leó pápa.
„Habemus Papam!”, azaz: Van pápánk! – szólt a bejelentés bő egy órával azután, hogy felszállt a fehér füst. De vajon mi történt a két esemény, a fehér füst után megszólaló harangok, majd az új pápa, Robert Francis Prevost, azaz XIV. Leó pápa megjelenése között eltelt időben? Most kiderül!
A Vatikánból jelentkezett be Kuzmányi István diakónus, a Magyar Kurír főszerkesztője, aki elárulta, mit tesz az új pápa az első megjelenése előtt. Kuzmányi István elmondta, az új pápa, akiről azóta kiderült a személye: Robert Francis Prevost, azaz XIV. Leó pápa bemegy a Könnyek szobájába, ott kiválasztja azt a ruhát, amiben majd az erkélyre lép. „Magára marad az imádságában, a hálájában, a kéréseivel.Utána visszamegy a Sixtus-kápolnába, ott az egyes bíborosok hűségesküdt tesznek neki. És utána várható, hogy egy órán belül megjelenik az Áldások erkélyén.”
Nézd meg a teljes bejelentkezést a Esztergom-Budapesti Főegyházmegye KARDINÁLIS nevű médiacsatornáját!
Kis-Rigó László máris nyilatkozott.
A rendőrség több gyanús dolgot is észrevett az évek során.
Ennél dögösebbet biztosan nem látsz!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre