
Az anya jó éjszakát kívánt fiának, nem tudván, hogy ez lesz az utolsó nap az életében
A család akkor hallott először a veszélyes opioidról.
Két személyautó ütközött össze.
Összeütközött két személyautó Bonyhádon, a Perczel Mór utcában. A Dr. Kolta László utca és a Vasvári Pál utca közötti szakaszon történt balesethez a helyi hivatásos tűzoltók vonultak, akik áramtalanították a járműveket. Az ütközés következtében az egyik gépkocsi a tetejére borult. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták – írja a katasztrófavédelem.
A család akkor hallott először a veszélyes opioidról.
Kifordultak magukból a résztvevők.
A történelem túlmutat az eddigi ismereteinken?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.