
Black Friday és Ne vásárolj nap - venni vagy nem venni?
Ugyanaz a péntek, két eltérő forgatókönyv a karácsonyi szezon kezdetén.
Egy apa és a fia sérültek meg.
Az Országos Mentőszolgálat közölte a közösségi oldalán, hogy egy Somogy vármegyei családi házban múlt héten robbanás történt, miután egy édesapa és a fia vélhetően egy régi robbanószert bütyköltek. A nehezen beazonosítható tárgy váratlanul robbant fel a fiú kezében.
Több mentőegységet riasztottak a helyszínre az életveszélyesen megsérült fiúhoz és a könnyebb sérüléseket szenvedett édesapjához.
Mentőhelikopterrel vitték kórházba a fiút, akinek sikerült stabilizálni az állapotát az időben érkezett segítségnek, a mentők kiemelkedő csapatmunkájának és a példaértékű ellátásnak köszönhetően.
Itt lehet megtekinteni az Országos Mentőszolgálat posztját:

Ugyanaz a péntek, két eltérő forgatókönyv a karácsonyi szezon kezdetén.

A fényflotta 2025-ben a mai napon indul útnak.

Az önző férfinak több váddal is szembe kell néznie.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.