
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHatalmas területen csaptak fel a lángok, óriási a küzdelem.
Kigyulladt egy nagyjából háromszáz körbálából álló, körülbelül kétszáz négyzetméternyi alapterületű kazal Tiszabő és Tiszagyenda között. Az esethez szolnoki hivatásos, kunhegyesi önkormányzati és zagyvarékasi önkéntes tűzoltók vonultak.

A rajok vízsugárral oltják a bálákat, és erőgéppel igyekeznek szétválasztani a kazlat, hogy valamennyi bálát megmentsenek a lángoktól – írta szombatra virradóra a katasztrófavédelem.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.