
„Élvezd!” – kívánták barátai az első randira készülő nőnek, akinek már csak a holtteste került elő
Megdöbbentő részletek derültek ki.
Úgy tűnik, a Tisza Pártban elvárás lett az újságírók és nők sértegetése.
Egy hozzászólást mutatott a telefonján Mészáros Nóra, a Hír TV műsorvezetője. A kommentet a Tisza Párt EP-képviselője, Tarr Zoltán írta az újságíró egyik fotója alá.
Ebben a politikus azt írta:
Drága, ez nagyon súlyos. Nem tudom mit vagy kit használ, hogy állandóan ilyen feldobott hangulatban van, de ki kéne bújni a propaganda sejhajából és valami újságíróhoz, riporterhez, szerkesztőhöz illő munkát végezni. Legyen kritikus, de ne hazudjon! Jó szerencsét.
A műsorvezető azt mondta, először nem hitte el, hogy ezt a bejegyzést valóban a politikus írta. Mészáros Nóra most nyílt levélben fordult a Tisza Párt politikusához. A műsorvezető ebben visszautasította Tarr Zoltán állításait, és arra szólította fel az EP-képviselőt, hogy tételesen sorolja fel, hogy mikor és miben hazudott.
Mint ismert, alig pár napja Magyar Péter a közmédia munkatársát kezdte el fenyegetni: a fizetését és a lakhatását is ki akarja vizsgáltatni.
Megdöbbentő részletek derültek ki.
A lángok a ház tetőszerkezetére is átterjedtek.
A rendőrség egy 28 éves férfit gyanúsít.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre